روز از نو

به نام خودش

تا حالا شده خودتان را در گوشه گیر بیاورید؟

من الان خودم را در یک گوشه گیر آوردم وقصد دارم تسویه حساب اساسی با این «خود از زیر کار در برو» انجام بدم._بهمین منظور مستقیم نشستم پای سیستم و دارم مینویسم تا همه ی بهانه ها را به روی خودم ببندم._

از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان مدتی تقریبا طولانی است که ار فضای جداب و روح انگیز نوشتن و خلق کردن فاصله گرفتم و هر روز با دلایلی بسیار محکمه پسند مثل:

-بیشتر باید مطالعه کنم

-الان سوژه ی مورد نظرم را ندارم

-بیشتر باید بنویسم تا بتوانم روی سایت بگذارم

-الان که مریض احوالم

-الان که بچه ها مریض احوال هستند

-مهمان دارم

-کارهای مهمتری دارم

-حرف مهمی برای گفتن ندارم

-نمی دانم از کجا باید شروع کنم

-وقت ندارم

-حالا در این اوضاع نابسامان تو بنشین و یک مقاله هم بنویس چه دردی از ملت دوا میشود

-الی آخر

در یک دور باطل افتاده بودم و فقط عذاب وجدان گریبانم را گرفته بود به اضافه ی پیامهای تهدیدآمیز «میهن وب هاست»هر سه ماه یک بار، مبنی بر اتمام سرویس سه ماهه و قطع آن در صورت عدم پرداخت به موقع!!!!!

از یک طرف دلم برای از دست رفتن سایتم می سوخت از طرف دیگر دست و دلم به نوشتن نمی رفت؛ اما باز هم سرویسم را شارژ می کردم به امید روزهای خوبی که خواهد آمد.

خلاصه گذشت و گذشت تا روزی که «گروه دوستان ورد پرسی»با «مدیریت جناب مهندس قائدی»را نگاه میکردم. یک پیام توجهم را بخودش جلب کرد.

جناب مهندس قائدی گفته بودند:«درصورت  تعهد به گذاشتن دو پست در هفته از پشتیبانی رایگانم بهرمند خواهید شد» -لطف بزرگی بود-

من هنوز با فضای سایت انس نگرفته بودم و به راهنمایی و همراهی نیاز داشتم؛ احساس کردم شاید دوباره بتوانم از حصاری که اطراف خودم درست کردم بیرون بیایم.

بالاخره تصمیمم را گرفتم؛

«به راه بادیه رفتن به از نشتن باطل          که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم»

بالاخره بدون اشتباه نخواهم بود، شاید نوشته ام کیفیت لازم را نداشته باشد، اما باید خودم را وسط معرکه بیندازم و راههای فرار را ببندم، زمین بخورم و برخیزم تا در این مسیر پرپیچ و خم درست رفتن را یاد بگیرم.

 

 

پ.ن:اینقدر که از کنار سایتم رد نشده بودم یادم رفته بود چطوری باید وارد بشوم و مطلب بگدارم.

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!!!

 

درباره admin

Avatar

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

رفتن به بالا